Kategorite See All >

Hydrain 3 Deeply Moisturizing Cream SPF 15

DERMEDIC (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,700.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Dermedic - Hydrain 3 Moisturizing Cream SPF 15

Hydrain 3 Deeply Moisturizing Cream SPF 15 është krem nga Dermedic i cili hidraton thellë lëkurën tuaj.

Zvogëlon TEWL.

Bën lëkurën më të butë.

Mbron lëkurën nga rrezet UV dhe UVB - SPF 15.

Nuk bllokon poret.

Ideale si bazë për make-up.

Hipoalergjik.


Përdorimi

Aplikojeni kremin në fytyrë, në qafë dhe dekolte dhe masazhojeni butësisht lëkurën derisa të përthithet mirë.


Përbërësit

Aqua, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Glycerin, Hydrogenated Polydecene, Stearyl Alcohol, Isohexadecane, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Methylene Bis-Benzotriazoyl Tetramethylbutylphenol (nano), Sodium Hyaluronate, Urea, Diglycerin, Sodium PCA, Hydrolyzet Ëheat Protein, Sorbitol, Lysine, Allantoin, Lactc Acid, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Stearic Acid, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Parfum, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate.
Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura