Kategorite See All >

Hydrain Hialuro Night Cream

DERMEDIC (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,500.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Lëkurë jashtëzakonisht e thatë dhe e dehidratuar që ka nevojë për kujdes intensiv hidratues. Uji është i nevojshëm për funksionimin e duhur të trupit tonë pasi mungesa e tij rezulton në dehidrim, duke penguar funksionimin e organeve tona trupore. Kjo, nga ana tjetër, mund të shqetësojë proceset tona jetësore. Edhe një mungesë e vogël uji në lëkurë mund të çojë në ndërprerje serioze në proceset e rinovimit qelizor dhe ndërprerje të sistemeve mbrojtëse të lëkurës.

Përbërësi kryesor aktiv: acidi hialuronik – siguron që lëkura të jetë gjithmonë e hidratuar siç duhet. Forcon lëkurën dhe e lë atë në një gjendje të shkëlqyer. Kozmetikët që përmbajnë acid hialuronik japin hidratim të thellë, ngadalësojnë procesin e plakjes dhe ndihmojnë indet e lëkurës të rifitojnë elasticitetin e tyre. 

Cfare efekti ka produkti?

Rigjallërim intensiv dhe hidratim i thellë afatgjatë

Reduktimi i dukshmërisë së shenjave të plakjes

Përmirësimi i qëndrueshmërisë dhe densitetit të lëkurës

Përmirësim aktiv i gjendjes së lëkurës që në aplikimin e parë

Përqendrimi i lartë i përbërësve aktivë

Hipoalergjik, me ujë termal 

Si ta perdorni?

Aplikojeni produktin në mënyrë të barabartë në fytyrë, qafë dhe dekolte dhe lëreni derisa të përthithet plotësisht.Kujdesi natën për lëkurën e ndjeshme të thatë, shumë të thatë dhe të dehidratuar të fytyrës, qafës dhe dekoltesë.

  Përbërësit aktivë: Kompleksi Aqualare: Acidet Hialuronik (4 forma) + ujë termal + trehalozë, vaj avokadoje, vitaminë E, vaj ulliri, fitosqualane, glicerinë + dubdiol   

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura