Kategorite See All >

Hydrance Aqua Gel Cream

AVENE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,200.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
3,570.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

AVENE -  Hydrance Aqua Gel Cream

Një trajtim gjithë përfshirës shumë i freskët në trajtë xheli i jep lëkurës një ndjesi delikate të velos së ujit.

Ky trajtim i plotë "e gjitha në një" plotëson çdo nevojë hidratimi.

Hidraton * dhe qetëson lëkurën me një efekt detoksik në një gjest të vetëm falë:

- kompleksi i patentuar Cohederm ** i cili siguron hidratim intensiv;

- Avene ujë termik, qetësues dhe zbutës, i cili jep një efekt të menjëhershëm qetësues;

 

Mund të përdoret:

- si trajtim ditor

- si maskë nate për zonën e syrit

Konsistenca e saj shumë e freskët aqua-gel i jep lëkurës një ndjesi delikate të velos së ujit, duke siguruar rehati, elasticitet dhe shkëlqim.

Duke qenë e hidratuar për një kohë të gjatë, lëkura rifiton gjithë freskinë e saj, ditë pas dite.

* Hidratimi i shtresave sipërfaqësore të lëkurës.

**Patentë në pritje.

 

Përbërësit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). GLYCERIN. PENTYLENE GLYCOL. 1,2-HEXANEDIOL. DIMETHICONE. ISOCETYL STEAROYL STEARATE. TRIETHYLHEXANOIN. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. BETAINE. METHYL GLUCETH-20. POLYGLYCERYL-10 MYRISTATE. ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. BHT. BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE. C12-20 ALKYL GLUCOSIDE. C14-22 ALCOHOLS. CARBOMER. CITRIC ACID. CUCURBITA PEPO (PUMPKIN) SEED OIL (CUCURBITA PEPO SEED OIL). FRAGRANCE (PARFUM). PHYTOSTEROLS. POTASSIUM HYDROXIDE. SODIUM CITRATE. SODIUM DEXTRAN SULFATE. SODIUM HYALURONATE. SQUALANE. TOCOPHERYL GLUCOSIDE. WATER (AQUA).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura