Kategorite See All >

Hydrance BB Riche SPF 30

AVENE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,300.00Lekë /40ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

AVENE - Hydrance BB Riche SPF 30

Hydrance BB Riche SPF 30 hidraton, ndriçon dhe mbron për një pamje uniformë dhe me shkëlqim, përshtatet me shumicën e toneve të lëkurës për një efekt natyral e të shëndetshëm.

Tekstura e saj prej kadifeje e lë lëkurën të butë dhe komode gjatë gjithë ditës.

Ky krem ​​hidratues me ngjyrë Avène Hydrance BB-Rich, përshtatet me shumicën e toneve të lëkurës, hidraton, ndriçon dhe mbron

 Avène Hydrance BB-Rich Hidrating Cream SPF 30 sugjerohet veçanërisht për lëkurë të ndjeshme të thatë dhe shumë të thatë të dehidratuar: shtrëngim, vrazhdësi, parehati, pa shkëlqim.


Veçoritë e produktit:

• Kompleksi i tij i patentuar cohederm, i cili siguron hidratim të qëndrueshëm.

• Kombinimi i pigmenteve të perlës dhe mineralit, i cili turbullon defektet e ngjyrave dhe ndriçon ngjyrën

• Sistemi i tij i filtrit të mbrojtjes ndaj diellit që siguron mbrojtje të lartë SPF30

• Para-tokoferil, mbrojnë në mënyrë efektive kundër agresioneve mjedisore (UV, radikalet e lira dhe ndotja)


Përdorimi:

Aplikojeni në mëngjes në fytyrë dhe në qafë. Bazë e shkëlqyer për grim.


Përbërësit:

avene thermal spring water (avene aqua). c12-15 alkyl benzoate. dicaprylyl carbonate. Glycerin. pentaerythrityl tetracaprylate / tetracaprate. methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol [nano]. water (aqua). bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine. butyrospermum parkii (shea) butter (butyrospermum parkii butter). diethylhexyl butamido triazone. diisopropyl adipate. methyl gluceth-20. silica. titanium dioxide (ci 77891). butyl methoxydibenzoylmethane. mica. isocetyl stearoyl stearate. triethylhexanoin. glyceryl stearate. peg-100 stearate. potassium cetyl phosphate. benzoic acid. caprylic / capric triglyceride. caprylyl glycol. decyl glucoside. disodium edta. fragrance. glyceryl behenate. glyceryl dibehenate. hydrogenated starch hydrolysate. iron oxides (ci 77492), (ci 77491), (ci 77499). phytosterols. polyacrylate-13. polyisobutene. polysorbate 20. propylene glycol. sodium hydroxide. sorbitan isostearate. stearyl alcohol. tocopherol. tocopheryl glucoside. Tribehenin. xanthan gum.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura