Kategorite See All >

Hydrance Light Hydrating Emulsion

AVENE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,100.00Lekë /40 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Avene – Hydrance Light Hydrating Emulsion

Krem hidratues i lehtë siguron hidratim afatgjatë në lëkurë. Pas përdorimit të këtij kremi shkëlqimi dhe butësia kthehen në lëkurë si dhe vijat e holla janë reduktuar.

Për lëkurë të dehidratuar.

I përshtatshëm për lëkurë normale në të kombinuar, lëkurë sensitive.

Testuar klinikisht.

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë, në mëngjes dhe në mbrëmje.


Përbërësit

AVENE THERMAL SPRING WATER, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, C14-22 ALCOHOLS, DIMETHICONE, ISOCETYL STEAROYL STEARATE, TRIETHYLHEXANOIN, 1,2-HEXANEDIOL, POLYMETHYL METACRYLATE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, BENZOIC ACID, C12-20 ALKYL GLUCOSIDE, FRAGRANCE, HYDROETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PHYTOSTEROLS, POLYSORBATE 60, SCLEROTIUM GUM, SODIUM HYDROZXIDE, SORBITAN ISOSTEARATE, SQUALANE, WATER.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura