Kategorite See All >

Hydrance Optimale Riche

AVENE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,000.00Lekë /40mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

AVENE-Hydrance Optimale Rich

Hydrance Optimale Rich është një krem i formuluar për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. Lëkura e thatë ka nevojë për më tepër hidratim se tipet e tjera të lëkurës. Ky krem ka një konsistencë kremoze që lë lëkurën të hidratuar dhe të butë gjatë gjithë ditës. Falë kompleksit të patentuar Cohederm*, ky krem hidraton në mënyrë intensive lëkurën dhe ka veti qetësues duke krijuar mikro-rezerva natyrale uji, ujë termal i Avene. Që nga aplikimi i parë lëkura është e butë më elastike dhe me shkëlqim.

Veçori të produktit

Për lëkurë të ndjeshme të thatë dhe shumë të thatë.

Sasia: 40mL

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë të pastër. Për ditët me diell aplikoni në mëngjes Hydrance OPTIMALE UV Riche.

Përbërësit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM). GLYCERIN. ISOHEXADECANE. DIMETHICONE. CETEARYL ALCOHOL. CARTHAMUS. TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL). ISOCETYL STEAROYL STEARATE. TRIETHYLHEXANOIN. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. 1,2-HEXANEDIOL. BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER (BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER). CETEARYL GLUCOSIDE. BENZOIC ACID. BETA-SITOSTEROL. BHT. DISODIUM EDTA. FRAGRANCE (PARFUM). POLYACRYLATE-13. POLYISOBUTENE. POLYSORBATE 20. SODIUM HYDROXIDE. SORBITAN ISOSTEARATE. WATER (AQUA). XANTHAN GUMNuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura