Kategorite See All >

Hydrance UV Light Hydrating Emulsion SPF 30

AVENE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,300.00Lekë /40 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Avene – Hydrance UV Light Hydrating Emulsion  SPF 30

Ky krem nga Avene hidraton lëkurën tuaj si dhe mbron atë nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB, mbron lëkurën nga dëmtimet e radikaleve të lira dhe ndotja.

Me teksturën e tij mat dhe me përmbajtjen e ujit termal, lë lëkurën të butë dhe të hidratuar përgjatë gjithë ditës.

I përshtatshëm për lëkurë normale, të kombinuar dhe të ndjeshme.


 Testuar klinikisht.


Përdorimi

Aplikojeni kremin në mëngjes në fytyrë, në qafë dhe në dekolte.

 

Përbërësit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). C12-15 ALKYL BENZOATE. DICAPRYLYL CARBONATE. DIISOPROPYL ADIPATE. GLYCERIN. METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO]. WATER (AQUA). BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE. DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE.ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE. BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE. METHYL GLUCETH-20. POLYMETHYL METHACRYLATE. ISOCETYL STEAROYL STEARATE. TRIETHYLHEXANOIN. HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. POTASSIUM CETYL PHOSPHATE. BENZOIC ACID. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. CAPRYLYL GLYCOL. DECYL GLUCOSIDE. DISODIUM EDTA. FRAGRANCE (PARFUM). GLYCERYL BEHENATE. GLYCERYL DIBEHENATE. PHYTOSTEROLS. POLYACRYLATE-13. POLYISOBUTENE. POLYSORBATE 20. PROPYLENE GLYCOL. SORBITAN ISOSTEARATE. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL GLUCOSIDE. TRIBEHENIN. XANTHAN GUM.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura