Kategorite See All >

Hydrating Water Mist

JOWAÉ (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,160.00Lekë /200ml
Cmimi ulur:
986.00Lekë /200ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

JOWAÉ - Hydrating Water Mist

Jowae Hydrating Water Mist me antioksidantë si Lumifenole dhe lule uji Sakura hidraton, freskon dhe I jep shkëlqim lëkurës. Për te gjitha tipet e lëkurave madje dhe ato më të ndjeshmet.

Veçoritë e produktit

  • E testuar dermatologjikisht
  • Pa paraben
  • Pa fenoksietanol
  • Pa silikone
  • Pa ngjyrues sintetik
  • Sasia 200 ml
Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë ose në cdo moment që e ndjeni të nevojshme gjatë ditës

Përbërësit

Aqua/Water/Eau, Propanediol, Pentylene Glycol, Polysorbate 20, Nitrogen, Glycerin, Parfum/Fragrance, Cetrimonium Bromide, Sucrose Laurate, Sempervivum Tectorum Extract, Citric Acid, Alcohol, Sodium Benzoate, Prunus Serrulata Flower Extract, Sodium Hydroxide.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura