Kategorite See All >

Hydro Cleanser Normal to Dry Skin

YOUTH LAB (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,210.00Lekë /300mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

YOUTH LAB - Hydro Cleanser Normal to Dry Skin

Larësi juaj i preferuar i përditshëm vjen i evoluar dhe në një paketim të ri praktik me pompë dhe përmasa ekonomike, me + 100 ml produkt shtesë.

Megjithatë, asgjë nuk ndryshon në përbërje dhe rezultat. Mbetet i njëjti larës miqësor me lëkurën, jo irritues si SLES / SLS.

Xhel pastrues hidratues i cili heq papastërtitë dhe make up.

Agjentët pastrues depërtojnë në thellësi pa ndikuar në nivelin hidratues të lëkurës.

Formula e avancuar, e pasur me Ekstrakt nga Gjethja e Ullirit, ndihmon hidratimin dhe rikthen shkëlqimin e lëkurës, duke ofruar mbrojtje të fortë me antioksidantë dhe elasticitet.

Cocoglucoside-t pastrojnë butësisht lëkurën pa e irrituar atë, ndërkohë që Sodium PCA, Urea dhe Fruktoza hidratojnë, parandalojnë humbjen e hidratimit transepidermal dhe stimulojnë rigjenerimin e lëkurës.

Nuk përmban Sulfat.

Për lëkurë normale - të thatë 

Nuk irriton, i testuar dermatologjikisht, pa parabene, gluten dhe sulfate.

Pastrues nga Amoniacide - heqin papastërtitë pa e dehidratuar lëkurën

• Ekstrakt nga Gjethja e Ullirit - ka veti qetësuese, antioksiduese dhe mbrojtje antibakteriale • Cocoglucoside - ka efekt të fuqishëm hidratues ndaj qetëson irritimet

•Sodium PCA, Sodium Lactate, Urea dhe Fructose - hidratojnë, parandalojnë humbjen e ujit transepidermal dhe nxisin rigjenerimin e lëkurës


Përdorimi

Masazho një sasi të vogël mbi fytyrë, qafë dhe dekolte, me veprime rrethore, në mëngjes dhe në darkë. Mund ta lësh mbi fytyre deri në 1 minutë, për rezultate më të mira. Shpërlaje me ujë të vakët.


Përbërësit

SLES Free, SLS Free, Silicone Free, Ethanolamine Free, Vegan, Soy Free, Wheat Free, Formaldehyde Free, Mineral Oil Free, Phthalate Free, Nitro Musk FreeAqua (Water), Sodiun Lauroamphoacetate, Sodium Cocoyl Glycinate, Cocobetaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Lauryl Glucoside, Methyl Propanediol, Caprylyl Glycol, Phenyl Propanol, Cocoglucoside, Extract S, Oleod Europa (S) , Inositol, Niacinamide, Urea, Glycine, Fructose, Phosholipids, Perfume (Fragrance), Citric Acid, Disodium EDTA

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura