Kategorite See All >

Hydro Radiance Face Stick

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,980.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
2,384.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Hydro Radiance

Hidratues në trajtë STICK me një strukturë të butë, ka efekt hidratues, anti-plakje dhe ndriçues.

Formulimi i tij me Kompleksin Hydroplus, me bazë Acidin Hialuronik, hidraton thellësisht lëkurën dhe parandalon dehidratimin.  

Veçori të produktit

Përbërësit aktivë specifikë kundër plakjes ndihmojnë në ruajtjen e bukurisë së lëkurës, duke parandaluar formimin e rrudhave, ndërsa pluhuri Diamond garanton shkëlqimin.

Lëkura në fytyrë shfaqet menjëherë më e butë, më e butë dhe rrezatuese. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.  

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në lëkurën e fytyrës të pastruar në mënyrë të përsosur dhe të thatë, duke shpërndarë produktin në lëvizje rrethore deri sa të përthithet plotësisht.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura