Kategorite See All >

Hydro Radiance Moisturizing Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,480.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
3,584.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Hydro Radiance Moisturizing Cream

Krem për fytyrën me një strukturë të butë dhe kompakte që, në kontakt me lëkurën, shndërrohet në një emulsion të freskët dhe të lehtë.

Formulimi i tij me Kompleksin Hydroplus me bazë Acidin Hialuronik me peshë të lartë dhe të ulët molekulare dhe ekstraktin Viola Tricolor hidraton thellësisht lëkurën dhe parandalon dehidratimin.

Veçori të produktit

Përbërësit aktivë specifikë kundër plakjes ndihmojnë në ruajtjen e bukurisë së lëkurës, duke parandaluar formimin e rrudhave, ndërsa pluhuri Diamond garanton shkëlqimin.

Lëkura në fytyrë shfaqet menjëherë më e butë dhe më rrezatuese. Veçanërisht trajtim i përshtatshëm për lëkurën normale dhe të thatë.

Mënyra përdorimit

Aplikojeni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në lëkurën e fytyrës të pastruar në mënyrë të përsosur dhe të thatë, duke shpërndarë produktin në lëvizje rrethore deri sa të përthithet plotësisht.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura