Kategorite See All >

Hydro Radiance Moisturizing Sorbet Face Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,480.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
2,240.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff - Hydro Radiance Moisturizing Sorbet Face Cream

Formulim me një teksturë të lehtë, veprim ushqyes dhe antirrudhë.
Kombinimi i acidit hialuronik me kompleksin Hydroplus ushqejnë lëkurën tuaj deri në shtresat më të thella të saj.
Prania e pluhurit të diamantit i jep shkëlqim lëkurës.

Me vetëm disa aplikime lëkura juaj është më uniforme, më e hidratuar, me më pak rrudha dhe me më shumë shkëlqim.
I përshtatshëm për lëkurë normale në mikse.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.


Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet deri në absorbim të plotë.


Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Glycereth-26, Butylene Glycol, Isononyl Isononanoate, Cyclohexasiloxane, Jojoba Esters, PEG-10 Dimethicone,  Dimethicone, Phenoxyethanol, Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax], Sodium Hyaluronate, Benzimidazole Diamond Amidoethyl Urea Carbamoyl Propyl Polymethylsilsesquioxane,  Sodium Chloride, Vigna aconitifolia Seed Extract,  Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables,  Hydrolyzed Viola tricolor Extract,  Glycerin,  Tocopheryl Acetate,  Disteardimonium Hectorite,  Dimethicone Crosspolymer,  Acacia decurrens Flower Cera (Wax),  Sodium Cocoyl Glutamate, Polyglycerin-3, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Tocopherol, Ethylhexylglycerin,  Disodium EDTA,  CI 16035 (Red 40),  Parfum (Fragrance).

 Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura