Kategorite See All >

Hydrotenseur - LF Lifting Serum

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,578.00Lekë /30ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Hydrotenseur - LF Lifting Serum

Rilastil Hydrotenseur LF Lifting Serum është koncentrat i cili përthithet shpejt nga lëkura dhe ka një teksture të bute si mëndafshi. Përmban një kompleks ekskluziv, "Lifting Complex" , me efekt filler i cili ka veprim mbushës dhe ridensifikues. Prania e acidit hialuronik High-Tech ka veprim përforcues duke bërë që lëkura të jetë më kompakte dhe elastike. Lëkura do jetë e tërhequr, më e fortë, kompakte dhe elastike.

Veçoritë e produktit

 • -Pa parfum 
 • -Pa derivate të grurit
 • -Pa vajra mineral
 • -Pa lanolinë dhe derivate të  saj
 • -Hipoalergjik
 • -Nuk bllokon poret
 • -Testuar klinikisht
 • -Testuar për nikel, krom, kobalt, paladium dhe Mërkur.
 • -Me efekt lifting.
 • -Mosha: 40+
 • -Sasia: 30mL

Përdorimi

Trajtim i shpejtë: Përdoreni në mëngjes, më pas perdorni kremin lifting.

Trajtim për mirëmbajtje: Përdorni në mëngjes serumin lifting më pas kremin e zakonshëm Rilastil.

Është nje bazë shumë e mirë pe make-up.

Përbërësit

Aqua (Water) • Dimethicone • Cyclopentasiloxane • C12-15 Alkyl Benzoate • Butylene Glycol • Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate • Polysilicone-11 • Glycerin • Bis-PEG/PPG- 20/5 PEG/PPG-20/5 Dimethicone • Methoxy PEG/PPG-25/4 Dimethicone • Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables • Sodium Polystyrene Sulfonate • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Arginine • Caprylic/Capric Triglyceride • Sodium PCA • Propanediol • Ornithine • Tocopheryl Acetate • Sodium Lauroyl Lactylate • Sodium Hyaluronate • Glycolipids • Pullulan • Acetyl Dipeptide- 1 Cetyl Ester • Ceramide NP • Ceramide AP • Phytosphingosine • Cholesterol • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Tocopherol • Sodium DNA • Ceramide EOP • Levulinic Acid • p-AnisicìAcid • Phospholipids • Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate copolymer • Laureth-3 • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Isohexadecane • Hydroxyethylcellulose • Polysorbate 80 • Sodium Hydroxide • Sorbitan Oleate • Carbomer • Xanthan Gum • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura