Kategorite See All >

Hydrotenseur – Antiwrinkle Eye Contour Cream

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,300.00Lekë /15mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Hydrotenseur Antiwrinkle Eye Contour Cream

Hydrotenseur trajton shkaqet e plakjes së lëkurës së syve, të qeseve dhe rrathëve të zinj. Lufton në menyre efikase rrudhat e lehta. Përbëhet nga Calmosensine dhe Eyes care complex. Rrit qëndrueshmërinë dhe elsticitetin e lëkurës, redukton rrudhat, qeset dhe rrathët e zinj rreth syve. Lëkura është më kompakte, më e freskët dhe më e butë. Jo komedogjenik. Pa ngjyrues. Pa paraben. Pa parfum. Hipoalergjik. Testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Për të gjithë llojet e lëkurës.

Anti-age

Sasia: 15mL

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në zonën rreth syve duke e masazhuar me lëvizje të shpejta rrethore deri në përthithjen totale.

Përbërësit

Aqua (Water) • Cetearyl Alcohol • Oleyl Erucate • Glyceryl Stearate • Glycerin • Simmondsia chinensis (Jojoba) Seed Oil • Cera alba (Beeswax) • Sodium Olivoyl Glutamate • PEG-100 Stearate • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Myristyl Myristate • Dimethicone • Acetyl Dipeptide- 1 Cetyl Ester • Lupinus albus Seed Extract • Sodium Hyaluronate • Sodium Lauroyl Lactylate • Hesperidin Methyl Chalcone • Tocopheryl Acetate • Retinyl Palmitate/Carrot Polypeptide • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • N-Hydroxysuccinimide • Chrysin • Palmitoyl Tripeptide-1 • Dipeptide-2 • Palmitoyl Tetrapeptide-7 • Phytosphingosine • Cholesterol • Ethyl Linolenate • Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate • Butylene Glycol • Laureth-3 • Hydroxyethylcellulose • Arginine • Tocopherol • Steareth- 20 • Xanthan Gum • Carbomer • Biotin • Sodium Citrate • Citric Acid • Phenoxyethanol • Chlorphenesin • Potassium Sorbate • Chlorhexidine Digluconate • Sodium Benzoate • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate.Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura