Kategorite See All >

Hydrotenseur – Antiwrinkle Nourishing Cream

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,902.00Lekë /50ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Hydrotenseur Antiwrinkle Nourishing Cream

Hydrotenseur- Nourishing Cream është një hidratues dhe ushqyes mjaft i mirë për lëkurën I cili vepron deri në thellësi të saj. Përmban acid hialuronik, SK-Influx, Calmosensineᵀᴹ, Vitamine E, ceramide dhe Lupeol. Ky krem parandalon dhe redukton rrudhat duke ristrukturuar strukturën e lëkurës. Kremi Hydrotenseur pengon kontraktimin e muskujve që kontribuojne në formimin e linjave të mimikës. Nxit prodhimin e kolagjenit. I jep lëkurës qëndrueshmëri dhe rrit elasticitetin e saj.

Sasia: 50mL

Për lëkurë të thatë

Si trajtim nate për lëkurë normale dhe mikse

Krem anti-rrudhë dhe anti-age.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe/ ose darkë në fytyre të pastër. Aplikojeni në mëngjes dhe darkë për lëkurë të thatë dhe të pa hidratuar.

Përbërësit

Aqua (Water) • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Glycerin • Cetearyl Alcohol • Diethylhexyl Carbonate • Butylene Glycol • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables • Sodium PCA • Acetyl Dipeptide- 1 Cetyl Ester • Lupinus albus Seed Extract • Sodium Hyaluronate • Sodium Lauroyl Lactylate • Pisum sativum (Pea) Extract • Tocopheryl Acetate • Oryzanol • PCA • Urea • Retinyl Palmitate/ Carrot Polypeptide • Hydrolyzed Rice Bran Protein • Sorbitol • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Allantoin N• Octyldodecanol • Phytosphingosine • Cholesterol • Ethyl Linolenate • Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Extract • Tocopherol • Ceteareth-25 • Caprylic/Capric Triglyceride • Dimethicone • Lysine • Arginine • Hydrogenated Coco- glycerides • Diglycerin • Laureth-3 • Lactic NAcid • Hydroxyethylcellulose • Xanthan Gum • Carbomer • Phenoxyethanol • Chlorphenesin • Ethylhexylglycerin • Potassium Sorbate • Pentaerythrityl Tetradi- t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura