Kategorite See All >

Hydrotenseur® Anti Aging Duo Set

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
11,450.00Lekë /set
Cmimi ulur:
6,650.00Lekë /set

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Hydrotenseur® Anti Aging Duo Set

Seti permban:

RILASTIL - Hydrotenseur - Concentrate Drops 30mL

Ky serum i Rilastil ka efekt anti-rrudhe, liftues dhe mbushës së lëkurës së fytyrës. Ka një teksturë të pasur që përthithet shpejt nga lëkura. Karakteristikat e këtij serumi janë: veprim anti-oksidues (Vitamine E) nxit prodhimin e kolagjenit rrit qarkullimin qelizor (acid lactobionik) redukton rrudhat për veprimin lifting që ka mbush rrudhat, riparon, hidraton lëkurën duke e bërë atë kompakte dhe të lëmuar (acid hialuronik dhe ceramide)

Veçoritë e produktit

Për të gjithë llojet e lëkurës.

  • Lekurë normale/mikse: përdoret si trajtim intensiv anti-rrudhë.
  • Lëkurë normale/ e thatë: përdoret duke e kombinuar me produkte të tjera të linjës.

Sasia: 50ml

Përdorimi

Evitoni kontaktin me syte. Të ruhet larg nxehtësisë, me tapë të mbyllur.

Përbërësit


Aqua (Water) • Glycerin • Butylene Glycol • PEG-8 • Betaine • Sorbitol • Polysorbate 20 • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • Hydroxyethylcellulose • Sodium PCA • Pisum sativum (Pea) Extract • Lupinus albus Seed Extract • Algin • Lactobionic Acid • Allantoin • Sodium Lauroyl Lactylate • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Benzophenone-4 • Arginine • Sodium Hyaluronate • Tocopheryl Acetate • Aloe barbadensis Leaf Juice • Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester • Ceramide AP • Ceramide NP • CeramideEOP • Phytosphingosine • Cholesterol • Glyceryl Polyacrylate • Carbomer • Laureth-3 • Xanthan Gum • Phenoxyethanol • Chlorphenesin • Potassium Sorbate • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Parfum (Fragrance).

RILASTIL - Hydrotenseur Antiwrinkle Nourishing Cream 50mL

Hydrotenseur- Nourishing Cream është një hidratues dhe ushqyes mjaft i mirë për lëkurën I cili vepron deri në thellësi të saj. Përmban acid hialuronik, SK-Influx, Calmosensineᵀᴹ, Vitamine E, ceramide dhe Lupeol. Ky krem parandalon dhe redukton rrudhat duke ristrukturuar strukturën e lëkurës. Kremi Hydrotenseur pengon kontraktimin e muskujve që kontribuojne në formimin e linjave të mimikës. Nxit prodhimin e kolagjenit. I jep lëkurës qëndrueshmëri dhe rrit elasticitetin e saj.

Sasia: 50mL

Për lëkurë të thatë

Si trajtim nate për lëkurë normale dhe mikse

Krem anti-rrudhë dhe anti-age.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe/ ose darkë në fytyre të pastër. Aplikojeni në mëngjes dhe darkë për lëkurë të thatë dhe të pa hidratuar.

Përbërësit

Aqua (Water) • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Glycerin • Cetearyl Alcohol • Diethylhexyl Carbonate • Butylene Glycol • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables • Sodium PCA • Acetyl Dipeptide- 1 Cetyl Ester • Lupinus albus Seed Extract • Sodium Hyaluronate • Sodium Lauroyl Lactylate • Pisum sativum (Pea) Extract • Tocopheryl Acetate • Oryzanol • PCA • Urea • Retinyl Palmitate/ Carrot Polypeptide • Hydrolyzed Rice Bran Protein • Sorbitol • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Allantoin N• Octyldodecanol • Phytosphingosine • Cholesterol • Ethyl Linolenate • Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Extract • Tocopherol • Ceteareth-25 • Caprylic/Capric Triglyceride • Dimethicone • Lysine • Arginine • Hydrogenated Coco- glycerides • Diglycerin • Laureth-3 • Lactic NAcid • Hydroxyethylcellulose • Xanthan Gum • Carbomer • Phenoxyethanol • Chlorphenesin • Ethylhexylglycerin • Potassium Sorbate • Pentaerythrityl Tetradi- t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura