Kategorite See All >

Hydrotenseur Antiwrinkle Normalizing Fluid

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,533.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Rilastil- Hydrotenseur Antiwrinkle Normalizing Fluid

Rilastil Hydrotenseur është një krem fluid hidratues për fytyrën me veprim antirrudhë. Ka një teksturë fluide lehtësisht të përthithshme nga lëkura. Lufton shenjat e moshës dhe matifikon lëkurën. Mbush rrudhat në thellësi. Hidraton dhe riparon lëkurën. Matifikon dhe i rikthen lëkurës pamjen kompakte dhe të lëmuar. Përmban acid hialuronik, ceramide dhe Vitamine E.

Veçori të produktit

Pa ngjyrues, parfum dhe derivate të grurit.

Hipoalergjenik. Jo komedogjenik.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Krem fluid i këshillueshëm për përiudhen e verës.

Sasia: 50mL

Përdorimi

Aplikojeni kremin në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të pastër dhe të tharë. Masazhojeni në mënyrë delikatë nga poshtë lart.

Përbërësit

Aqua (Water) • Glycerin • Cetearyl Alcohol • Diethylhexyl Carbonate • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Bis- PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone • Polymethyl Methacrylate • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Sodium PCA • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables • Arginine • Ceteareth-25 • Caprylic/Capric Triglyceride • Carbomer • Dimethicone • Tocopheryl Acetate • Sodium Hyaluronate • Retinyl Palmitate/Carrot Polypeptide • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Sodium Lauroyl Lactylate • Oryzanol • Diglycerin • Urea • Pyridoxine HCl • Ethyl Linolenate • Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate • Hydrolyzed Rice Bran Protein • PCA • Sorbitol • Laureth-3 • Lysine • Allantoin • Lactic Acid • Phytosphingosine • Cholesterol • Lupinus albus Seed Extract • Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Extract • Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract • Hypericum perforatum Flower/Leaf/Stem Extract • Arnica montana Flower Extract • Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract • Aesculus hippocastanum (Horse Chestnut) Leaf Extract • Hedera helix (Ivy) Extract • Hydroxyethylcellulose • Xanthan Gum • Octyldodecanol • Hydrogenated Coco-glycerides • Tocopherol • Butylene Glycol • Phenoxyethanol • Chlorphenesin • o-cymen-5-ol • Ethylhexylglycerin • Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Parfum (Fragrance).

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura