Kategorite See All >

Hydrotenseur LF Lifting Cream

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,286.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL-Hydrotenseur LF Lifting Cream

Rilastil Hydrotenseur LF Lifting Cream ka një teksturë të pasur dhe kremoze me efekt mbushës. Lufton humbjen e tonicitetit të lëkurës, rrudhat më të shtrira dhe konturi I fytytës më i mbushur dhe i ridizenjuar. Ekskluziviteti i "Lifting Complex" me efekt filleri forcon dhe tonifikon lëkurën. Përmban dhe acid hialuronik High Tech vepron si booster duke e forcuar efikasitetin e produktit. Lëkura është më elastike dhe kompakte. Pa paraben.

Veçori të produktit

Krem me efekt lifting. Hidratues, mbushës, forcues dhe tonifikues I lëkurës.

Pa vaj mineral. Pa lanoline dhe derivate. Pa derivatë të grurit.

Nuk bllokon poret

Hipoalergjenik

Testuar klinikisht

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Mosha: 40+

Sasia: 50mL

Përdorimi

Trajtim intensiv: Aplikoni në mëngjes serum liftues Rilastil Hydrotenseur serum, më pas kremin liftues Rilastil Hydrotenseur LF lifting Cream. Trajtim mirëmbajtes: Aplikojeni vetëm në mëngjes Bazë e mirë për make-up

Përbërësit

Aqua (Water), C12-20 Acid PEG-8 Ester, Butylene Glycol, Caprylyl Methicone, Hydrogenated Didecene, Dimethicone, Diethylhexyl Carbonate, Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Panthenol, Sodium PCA, Cetyl Alcohol, Polymethyl Methacrylate, Cyclopentasiloxane, Sodium Hyaluronate, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Propanediol, Arginine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Polysilicone-11, Ornithine, Tocopheryl Acetate, Phospholipids, Sodium Lauroyl Lactylate, Laureth-3, Pullulan, Glycolipids, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Ceramide NP, Ceramide AP, Phytosphingosine, Cholesterol, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium DNA, Ceramide EOP, Levulinic Acid, p- Anisic Acid, Hydroxyethylcellulose, Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Glycerin, Sodium Hydroxide, Carbomer, Xanthan Gum, Tocopherol, Chlorphenesin, o-Cymen-5-ol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance). in vendita online su www.farmaciaigea.com

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura