Kategorite See All >

Ideal Soleil Anti-Age SPF 50

VICHY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,400.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
2,720.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

VICHY - Ideal Soleil Anti-Ageing 3-In-1 Spf 50

Një mbrojtës kundër diellit SPF 50 shumë i lartë, me spektër të gjerë për të mbrojtur lëkurën e ndjeshme të fytyrës nga efektet e plakjes së diellit. E pasuruar me antioksidantë përfshirë çajin e zi, vitaminën C dhe ujin termik Vichy Mineralising, formula është provuar për të luftuar shenjat e dukshme të plakjes duke përfshirë rrudhat e paraqitjes, humbjen e elasticitetit, për lëkurë rrezatuese, të lezetshme.

Mbrojtje dielli me spektër të gjerë jashtëzakonisht të lartë, SPF50.

Mbron lëkurën nga efektet e plakjes së diellit.

E pasuruar me çaj të zi, të pasur me AHA, vitamina dhe polifenole, formula është krijuar për të ndihmuar në korrigjimin e shfaqjes së linjave të imëta, tonit të lëkurës dhe strukturës.

Përmban Camu Camu me vitaminë C të përqendruar.

Testuar dermatologjikisht.

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Klinikisht e provuar për të zvogëluar pamjen e rrudhave, linjave të imëta dhe promovimin e lëkurës me pamje rrezatuese.

Përdorimi

1. Aplikoni një sasi në fytyrë të pastruar përpara se të shkoni në diell. Për përdorim ditor.

2. Përsëriteni rregullisht gjatë gjithë ditës, veçanërisht pas notit dhe stërvitjes.


Përbërësit

Aqua / Water, Homosalate, Silica, Bifida Ferment Lysate, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diisopropyl Sebacate, Henylbenzimidazole Sulfonic Acid, Octocrylene, Caprylyl Methicone, Pentylene Glycol, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Triethanolamine, Titanium Dioxide [Nano] / Titanium Dioxide, Potassium Cetyl Phosphate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol [Nano] / Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aluminum Hydroxide, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Disodium Edta, Glyceryl Stearate, Kaolin, Lauryl Methacrylate/Glycol Dimethacrylate Crosspolymer, Myristic Acid, Palmitic Acid, Peg-100 Stearate, Phenoxyethanol, Poloxamer 338, Polyglyceryl-10 Laurate, Silica Silylate, Sodium Benzoate, Sodium Methyl Stearoyl Taurate, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, T-Butyl Alcohol, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Tocopherol, Parfum / Fragrance.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura