Kategorite See All >

Ideal Soleil Fresh Moisturizing Milk SPF 50+

VICHY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,500.00Lekë /100mL
Cmimi ulur:
2,000.00Lekë /100mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

VICHY - Ideal Soleil Fresh Moisturizing Milk SPF 50+

Idéal Soleil Fresh Moisturizing Milk SPF 50+ është një qumësht i cili siguron një mbrojtje të lartë për lëkurën e ndjeshme. Qumësht hidratues i pasur me ujë termal Vichy me veti qetësuese, forcuese dhe rigjeneruese.

Siguron një mbrojtje shumë të lartë falë sistemit të tij të filtrimit të spektrit të madh UVA-UVB. I pasur me acid hialuronik për një aplikim më të lehtë, duke mos e lënë lëkurën të bardhë ose të yndyrshme.

Veçoritë e produktit

Pa paraben

Pa parfum

Hipoalergjenik

Sasia: 100mL

SPF 50+

Për fytyrë dhe trup.

Përdorimi

Aplikojeni qumështin pak para ekspozimit në diell. Riaplikojeni shpesh.

Përbërësit

Aqua/Water, Glycerin, Propylene Glycol, Octocrylene, Diisopropyl Sebacate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanium Dioxide [Nano]/Titanium Dioxide, Isocetyl Stearate, Alcohol Denat, Ethylhexyl Triazone, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Stearic Acid, Triethanolamine, Potassium Cetyl Phosphate, Synthetic Wax, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aluminium Hydroxide, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Disodium Edta, Glyceryl Stearate, Glycine Soja Oil/Soybean Oil, Palmitic Acid, PEG-100 Stearate, Phenoxyethanol, Silica [Nano]/Silica, Sodium Hyaluronate, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Tocopherol, Xanthan Gum.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura