Kategorite See All >

Intensity Volume Mascara

KORFF (1 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,075.00Lekë /16mL
Cmimi ulur:
2,460.00Lekë /16mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Intensity Volume Mascara

Për qerpikë me efekt volumizues të menjëhershëm. Formuluar me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E, i përshtatshëm është për sytë më të ndjeshëm. Teksturë kremoze e cila mbulon qerpikët 360 gradë. Rezultati: shikim intensiv, i thellë, qerpikë të butë, të lehtë dhe fleksibël. I përshtatshëm edhe për ato të cilët mbajnë lente kontakti.

Pa parfum.

Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Sasia: 16ml

Përbërësit

Aqua (Water), Glyceryl Stearate, Copernicia Cerifera Cera [Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax], Acrylates Copolymer, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, VP/Hexadecene Copolymer, Cetearyl Alcohol, Polyvinyl Alcohol, Glycerin, C12-16 Alcohols, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Phenoxyethanol, Ceteth-10 Phosphate, Dicetyl Phosphate, Lecithin, Palmitic Acid, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Citrate, Tocopheryl Acetate, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate , +/- CI 77499 (Iron Oxides).

Albina

14-12-2020

Eshte kaq e bukur??? Mascara ime e preferuar qe kur e provova per here te pare? Mascarat e Korff jane mrekulli te gjitha????

Produkte te lidhura