Kategorite See All >

Intensive Serum Lifting Effect

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,720.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Lifting Intensive Serum Lifting Effect

Serum me teksturën e një xhel-kremi, lehtësisht i përthithshëm nga lëkura

Kombinimi i tërshërës me acidin hialuronik me peshë molekulare të madhe:
-Hidratojnë lëkurën deri në thellësi.
-Pakësojnë rrudhat.
-Rrisin elasticitetin dhe tonicitetin e lëkurës.
Ekstraktet e Goji Berrit i rikthejnë lëkurës shkëlqimin e munguar.

Veçoritë e produktit

I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Jo komedogjenik.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi


Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet deri në absorbim të plotë nga lëkura.


Përbërësit

Aqua (Water), Butylene Glycol, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Glycereth-26, Isononyl Isononanoate, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Avena sativa (Oat) Kernel Extract,  Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Ethylhexyl Palmitate, Propanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Polyacrylate, Glyceryl Polyacrylate, Xanthan Gum, Synthetic Fluorphlogopite, Dimethiconol, Ornithine, CI 77891 (Titanium Dioxide), Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Phospholipids, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Glycolipids, Lycium barbarum Fruit Extract, Isohexadecane, Silica Dimethyl Silylate, Phenoxyethanol,  Hexylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Levulinic Acid, p-Anisic Acid, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil,  Polysorbate 80, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Copper Gluconate, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Palmitoyl Hexapeptide-14, Tin Oxide, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Pentapeptide-21, Parfum (Fragrance).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura