Kategorite See All >

Intensive cream - Dry Skin

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,452.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
2,761.60Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL-Intensive cream - dry skin

Emulsion me një teksturë të pasur dhe lehtësisht e përthithshme nga lëkura. Krem ushqyes i cili lufton shenjat e moshës duke e bërë lëkurën më të butë dhe elastike. Ka në përbërjen e tij:

-Vitamine E; antioksidant dhe antiradikale

-Gjalp Shea, Vaj krundesh orizi dhe pantenol; ushqejnë dhe hidratojnë lëkurën për një pamje më kompakte dhe me shkëlqim. Testuar dermatologjikisht, mikrobiologjikisht, klinikisht. Jo komedogjenik.

Veçori të produktit

Për lëkurë të thatë

Testuar dermatologjikisht, mikrobiologjikisht, klinikisht.

Nuk bllokon poret

Sasia: 50mL

Përdorimi

Pas pastrimit të lëkurës aplikoni një sasi të mjaftueshme në fytyrë dhe qafë duke masazhuar me delikatesë nga poshtë lart deri sa të përthithet.


Përbërësit      

Moisturizing ingredients Rice Bran  Oil,  SheaButter Sodium PCA  and  Allantoin  provide superior protection and have a positive effect on dry and faded skin of the face and neck. The Essential Branched  Amino Acids  ( Valine Leucine Isoleucine ), and vitamins ( Panthenol Tocopheryl  Acetate,  Retinyl Palmitate  and Daucus Carota) are powerful antioxidants,  Water  –  PEG-8Beeswax Glycerin ,  Petrolatum ,  EthylhexylPalmitate, Oryza sativa { Rice Bran  Oil} , PEG-6, PEG-32,  C12-15AlkylBenzoate Butyrospermum Parkii  {  Shea Butter  } ,  Lanolin  Oil,  Dimethicone SodiumPCA, Triisostearin PEG-6 Esters,  Panthenol , Glyceryl Srearate,  Tocopheryl  Acetate,  RetinylPalmitate, Daucus Carota { CarrotExtract} ,  Leucine Isoleucine Valine GlycolStearate Arginine LanolinAlcohol Carbomer HydrogenatedLecithin Allantoin Imidazolidinyl-Urea Methylparaben Propylparaben DisodiumEDTA, BHA,  BHT FragranceNuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura