Kategorite See All >

Invisible Nude Effect Foundation

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,790.00Lekë /30mL
Cmimi ulur:
3,832.00Lekë /30mL

Ngjyra:
Sasi:
(59 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Invisible Nude Effect Foundation

Fondatinë me teksturë të mëndafshtë.Mjafton të aplikoni vetëm një sasi të vogël nga kjo fondatinë e lëngshme dhe ajo do të njëtrajtësohet me lëkurën tuaj për t'ju dhënë një pamje natyrale dhe të shndrishtme.

Hidraton dhe e lë lëkurën të butë.

Veçoritë e produktit

Mund të përdoret nga të gjitha llojet e lëkurave.

Produkti është i pasur me acid hialuronik dhe vitaminë E.

Produkti është i testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur, Paladium.

Përdorimi

Për të pasur rezultate të shkëlqyera hidhni në sfungjerin ose furcën tuaj fondatinën dhe më pas përhapeni në lëkurë.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura