Kategorite See All >

Jasmine Night Conditioner

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,860.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
5,490.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Jasmine Night Conditioner

72% e perberesve jane me origjine natyrale

Rigjeneroni dhe oksigjenoni lëkurën tuaj ndërsa flini me këtë formulë të fuqishme organike që do të transformojë lëkurën tuaj dhe do t’ju ​​lërë me një pamje të ndritshme ne mengjes.

I përshtatshëm për Veganët

 

- Ekfolion dhe shkëlqen lëkurën tuaj ndërsa flini

- Rrit prodhimin e kolagjenit

- Mbush linjat e holla

 

Perdorimi:

Butësisht aplikojeni ne lëkurën e pastruar çdo natë. Shmangni zonen delikate të syve. Nëse ndodh kontakti, shpelaje mirë me ujë. Aplikoni krem me SPF në mëngjes

 

Perberesit

*Rosa Damascena Flower Water, *Hamamelis Virginiana Water, Aqua (Water), Sodium Lactate, **Alcohol, Citrus Medica Limonum Fruit Extract, Ananas Sativus Fruit Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Passiflora Quadrangularis Fruit Extract, *Glycerin, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Parfum (Fragrance), Sodium Hyaluronate, Calcium Ascorbate, Retinol, Lecithin, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Bisulfite, Oxygen, **Benzyl Benzoate, **Benzyl Salicylate, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Linalool                                         

 

*Ingredients from organic farming ** Made using organic ingredients

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura