Kategorite See All >

Kolonbiotic 7GG

AP PHARMA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,100.00Lekë /10 kapsula

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Olimp Labs - Kolonbiotic 7GG

Olimp Kolonbiotic®7 GG është një shtesë ushqimore që përmban baktere të përzgjedhura posaçërisht të acidit laktik Lactobacillus rhamnosus GG, në përqendrime jashtëzakonisht të larta deri në 7 miliardë (7x109 CFU) dhe shtesë frukto-oligosakaridet, të cilat janë një burim natyral i energjisë për bakteret.

 

Ky simbiotik modern prodhohet në kapsula inovative me çlirim të qëndrueshëm, i cili bëhet i tretshëm në zorrë. Këto kapsula karakterizohen nga rritja e rezistencës ndaj pH acid të stomakut, duke mbrojtur bakteret nga efektet e tij shkatërruese dhe duke i lejuar ato të arrijnë në mënyrë të sigurt zorrën dhe kolonizimin e saj.

 

Marrja e rekomanduar ditore:

fëmijë mbi 3 vjeç dhe të rritur - 1 kapsulë një herë në ditë, me shumë lëng, mundësisht gjatë ngrënies. Nëse keni vështirësi me gëlltitje, kapsula mund të hapet dhe përmbajtja mund të tretet në një lëng në temperaturën e dhomës (p.sh. Uji, qumështi, lëngu i frutave).

 

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Shtesat dietike nuk mund të përdoren si zëvendësim për një dietë të ekuilibruar.Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura