Kategorite See All >

Liftactiv Peptide C Ampoule Serum

VICHY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,600.00Lekë /10 x 1.8 mL
Cmimi ulur:
4,140.00Lekë /10 x 1.8 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Vichy – Liftactiv Peptide C Ampoule Serum

Liftactiv Peptide C Ampuoule Serum janë ampula nga Vichy të cilat reduktojnë rrudhat në mënyrë të përsosur.

Këto ampula përmbajnë Vitamin C të pastër 10% , Acid Hialuronik me origjinë natyrore Fito Peptide dhe Ujë Vullkanik Vichy të cilët reduktojnë vijat e holla në lëkurë, rrudhat si dhe i kthejnë shkëlqimin lëkurës.

Që nga përdorimi i parë lëkura është më e hidratuar. Pas dhjetë ditësh përdorim lëkura është më e butë dhe me shkëlqim. Pas një muaj përdorim rrudhat janë reduktuar dukshëm nga lëkura.

Testuar klinikisht

Pa aromë

Pa paraben

Formulë me minimalisht 10 përbërës.

Sasia: 10 Ampula x 1.8 mL


Përdorimi

Goditeni lehtë ampulën në mënyrë që serumi të bie në fund. Thyjeni majën e ampulës dhe vendoseni aplikatorin. Më pas aplikojeni  ½ në mëngjes dhe ½ në mbrëmje në fytyrë, në qafë dhe në dekolte. Vendoseni tapën për ruajtjen e produktit.


Përbërësit Aktiv

-Acid Hialuronik i pastër: hidraton lëkurën.

-Fito Peptidet: forcojnë barrierën  e lëkurës.

-Ujë Vullkanik Vichy: marrë nga vullkanet Franceze me 15 minerale është testuar klinikisht që forcon barrierën e lëkurës si dhe e mbron atë nga rrezet UVA.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura