Kategorite See All >

Lifting Eye and Lip Contour Cream Lifting Effect

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,459.00Lekë /15mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Lifting Eye and Lip Contour Cream Lifting Effect

Krem për zonen rreth syve dhe buzeve. Përbëhet nga acidi hialuronik dhe tërshëra (Avena Sativa). Këto përbërës tonifikojnë lëkurën duke krijuar një efekt lifting të menjëhershëm. Acidi hialuronik bën hidratimin e lëkurës deri në thellësi dhe redukton rrudhat me një efekt filleri. Ka një teksturë të lehtë në formë krem-xheli, lehtesisht i përthithshëm nga lëkura. Ky krem përbëhet dhe nga ekstraktet e Goji berry dhe një aktiv multimineral që ndriçojnë lëkurën dhe i japin shkëlqim. Jo komedogjenik. Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Krem anti-rrudhe për konturin e syve dhe të buzëve. Efekt lifting.

Sasia: 15mL

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në darkë në zonën e poshtme të syve duke e masazhuar në mënyrë delikate deri në përthithje.

Përbërësit

Aqua (Water), Isononyl Isononanoate, Glycerin, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Silica, Caprylic/Capric Triglyceride, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Diethylhexyl Carbonate, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Acrylates Copolymer, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Avena sativa (Oat) Kernel Extract, Cyclohexasiloxane, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phospholipids, Polyglyceryl-10 Stearate, Propanediol, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Lycium barbarum Fruit Extract, Disodium EDTA, Xanthan Gum, PEG-8, Phenoxyethanol, Ornithine, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Tocopherol, Glycolipids, Silica Dimethyl Silylate, Isohexadecane, Ascorbyl Palmitate, Ethylhexylglycerin, Copper Gluconate, Levulinic Acid, p-Anisic Acid, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Polysorbate 80, Bambusa vulgaris Sap Extract, Palmitoyl Hexapeptide-14, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Pentapeptide-21.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura