Kategorite See All >

Lifting Light Day Cream Lifting Effect

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
7,700.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
6,160.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin 

KORFF - Lifting Light Day Cream Lifting Effect 

Lifting Light Day Cream Lifting Effect (SPF 15) është një krem dite me një teksturë të lehtë i cili përthithet shpejt nga lëkura.

I përberë me Acid Hialuronik me peshë të lartë molekulare dhe ekstrakt tërshëre (Avena Sativa) 4%, tonifikojne dhe i japin lëkurës një efekt lifting të menjëhershëm. Acidi Hialuronik njihet për vetite  e tij hidratuese intensive me efekt mbushës dhe reduktues i rrudhave.

Ekstrakti Goji Berry dhe përbërës aktive multiminerale i japin shkëlqim lëkurës dhe e ndriçojnë atë. Ky krem përmban dhe Zink i cili bën të mundur reduktimin e prodhimit të sebumit.

  • Jo komedogjenik.
  • Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
  • Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium, dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Për të gjithe tipet e lëkurës.

SPF 15

Sasia: 50mL

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes në fytyre dhe qafë duke përhapur produktin me levizje rrethore deri në përthithje.

Përbërësit

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Butylene Glycol, Isononyl Isononanoate, Cyclopentasiloxane, Glycereth-26, Polymethyl Methacrylate, Stearic Acid, Arachidyl Alcohol, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Behenyl Alcohol, Avena sativa (Oat) Kernel Extract, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Polyacrylate-13, Ethylhexyl Palmitate, Arachidyl Glucoside, Propanediol, Tocopheryl Acetate, Polyisobutene, Sodium Hyaluronate, Glycolipids, Lycium barbarum Fruit Extract, Zinc PCA, Sclerotium Gum, Ornithine, Disodium EDTA, Xanthan Gum, Phospholipids, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Phenoxyethanol, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Sodium Hydroxide, Levulinic Acid, p-Anisic Acid, Isohexadecane, Silica, Glycerin, Silica Dimethyl Silylate, BHT, Caprylyl Glycol, Palmitoyl Hexapeptide-14, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hexylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 80, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Copper Gluconate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Pentapeptide-21, Tocopherol, Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura