Kategorite See All >

Lifting Night Cream Lifting Effect

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,120.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Lifting Night Crema Lifting Effect

Lifting Night Crema është një trajtim natë i pasur dhe mjaft i rehatshëm për lëkurën. Formuluar me Acid Hialuronik me peshë të lartë molekulare i cili hidraton lëkurën në thellësi duke reduktuar rrudhat dhe Avena Sativa (4%), forcon, shtrin dhe ka një efekt lifting të menjëhershëm në lëkurë.

Ekstrakti i Goji Berry dhe përbërësit aktive multiminerale i japin shkëlqim lëkurës duke e bërë atë me të ndritshme.

Lëkura ushqehet intensivishte falë ekstraktit të Bambusë.

Pa paraben. Jo komedogjenik.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Për të gjithe tipet e lëkurës.

Sasia: 50mL

Përdorimi

Aplikojeni në darkë në lëkurë të pastër dhe masazhojeni butësisht deri në përthithje.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Isononyl Isononanoate, Glycereth-26, Jojoba Esters, Lauryl PEG/PPG-18/18 Methicone, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, PEG-10 Dimethicone, Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax], Dimethicone, Sodium Chloride, Disteardimonium Hectorite, Avena sativa (Oat) Kernel Extract, Ethylhexyl Palmitate, Tridecyl Stearate, Tridecyl Trimellitate, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Acacia decurrens Flower Cera (Wax), Tocopheryl Acetate, Dipentaerythrityl Hexacaprylate/Hexacaprate, Polyglycerin-3, Ornithine, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Lycium barbarum Fruit Extract, Phospholipids, PEG-8, Phenoxyethanol, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Silica, Glycolipids, Tocopherol, Isohexadecane, Glycerin, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Levulinic Acid, p-Anisic Acid, Polysorbate 80, Palmitoyl Hexapeptide-14, Bambusa vulgaris Sap Extract, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium Hydroxide, Ascorbyl Palmitate, Copper Gluconate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Pentapeptide-21, Ascorbic Acid, Citric Acid, Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura