Kategorite See All >

Lightening Foundation SPF 15

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
32.30Lekë - 3,975.00Lekë /30mL

Ngjyre:

Sasi:
(38 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Lightening Foundation SPF 15

Lightening Foundation Fluid SPF 15 është një fondotintë fluide që mbulon lehtë lëkurën por me një rezultat rrezatues. Përmban Perla të veshura dhe pluhur diamanti high-tech (të teknologjisë së lartë), pigmente të çmuar të cilet i japin shkëlqim të menjëhershëm lëkurës.

Ky fluid është i formuluar gjithashtu me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E. Filtrat UV SPF 15 mbrojnë lëkurën nga rrezet e dëmshme të diellit.

Rezultati: Lëkurë uniforme, me pamje të relaksuar dhe një shkëlqim rrezatues.

Jo komedogjenik.

Testuar deramtologjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Sasia: 30ml

SPF 15.

4 nuanca.

Përdorimi

Aplikojeni produktin duke u nisur nga qëndra e fytyrës drejt kontureve.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Talc, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Propylene Glycol, Glycine Soja (Soybean) Protein, Mica, Polymethylsilsesquioxane, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Sodium Dehydroacetate, Hydrogen Dimethicone, Disteardimonium Hectorite, Benzoic Acid, Aluminum Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Dehydroacetic Acid, Propylene Carbonate, Silica, Retinyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexylglycerin, Triethoxycaprylylsilane, Diamond Powder, Silica Dimethyl Silylate, Tocopherol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Hexylene Glycol, +/- CI 77891(Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura