Kategorite See All >

Lip Pencil

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,440.00Lekë /-

Ngjyre:

Sasi:
(48 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Lip Pencil

Laps buzësh me ngjyrë të plotë dhe uniforme për të konturuar me saktësi buzët. I butë, delikat që siguron një aplikim mjaft të rehatshëm dhe furça ndihmon të moduloni intensitetin e ngjyrës sipas dëshirës. Për buzë të dizenjuara në mënyrë perfekte dhe për një pamje të sofistikuar dhe elegante.

Përbërësit

C10-18 Triglycerides, Talc, Hydrogenated Vegetable Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Rhus Succedanea Fruit Cera (Wax), Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ethylhexyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Phenoxyethanol, CI 77891 (Titanium Dioxide), Mica, CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 75470 (Carmine), CI 77499 (Iron Oxides).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura