Kategorite See All >

Lip and Eye Cream

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,900.00Lekë /10 mL
Cmimi ulur:
3,990.00Lekë /10 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Lip and Eye Cream

Lip and Eye Cream nga The Organic Pharmacy është krem me veprim të dyfishtë i cili gjallëron lëkurën rreth syve dhe hidraton buzët tuaja.

E pasur me Aloe Vera, Neroli dhe Boronicë, ky krem ndihmon në hidratimin dhe mbushjen e zonës rreth syve dhe buzëve.

Ideale për këto shqetësime: thatësi dhe dehidrim, rrudha.


70.6% Organik.

 

Përdorimi

Vetëm një sasi e vogël është mjaftueshëm për t’a aplikuar rreth syve dhe buzëve çdo mëngjes.

Aplikojeni si maskë në buzë për një pamje të plotë.

 

Përbërësit

Aqua (Water), Squalane (Vegetable), Glycerin (vegetable)*, Beeswax (Cera Alba), Cetearyl Ethylhexanoate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Polyglyceryl-3 Ricinoleate, Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Distearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Eye Bright (Euphrasia Officinalis), Fennel (Foeniculum Vulgare), Bilberry (Vaccinum Myrtillus)*, Magnesium Sulfate, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid , Neroli (Citrus Aurantum), Frankincense (Boswellia Serrata), Aloe (Aloe Barbadensis)*, Vitamin E (Tocopherol), Sorbic Acid, Perfum (Essential Oils
Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura