Kategorite See All >

Lipikar Baume AP+M

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,560.00Lekë - 3,370.00Lekë /200mL

Sasia::
Sasi:
(18 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE-POSAY - Lipikar Baume AP+M

Lipikar Baume është zgjidhja e duhur për lëkurat e thata dhe shumë të thata, e përshtatshme për bebe, fëmijë dhe të rritur.

E pasur me AquaPosae Filiformis, Lipikar Baume ka treguar se lë një hidratim me efekt të gjatë duke e lënë lëkurën të ndihet e butë dhe më e rehatshme, gjithashtu ndihmon në reduktimin e ndjenjës së thastësisë.

Përdorimi

Ne rekomandojmë aplikimin një  herë  në  ditë  në lëkura të thata dhe shumë të thata, në fytyrë dhe/ose në trup të  lara paraprakisht me një produkt që  ska përbërje sapuni siç është  Lipikar Syndet.


Përbërësit

AQUA / WATER, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER, GLYCERIN, DIMETHICONE, NIACINAMIDE, PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL, CETEARYL ALCOHOL, BRASSICA CAMPESTRIS OLEIFERA OIL / RAPESEED SEED OIL, AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, PEG-100 STEARATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-20 METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE, CERA MICROCRISTALLINA / MICROCRYSTALLINE WAX, PARAFFIN, SORBITAN TRISTEARATE, DIMETHICONOL, MANNOSE, DISODIUM EDTA, CAPRYLOYL GLYCINE, VITREOSCILLA FERMENT, XANTHAN GUM, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, SODIUM BENZOATE.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura