Kategorite See All >

Lipikar Lait

LA ROCHE-POSAY (1 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,700.00Lekë /400mL
Cmimi ulur:
2,430.00Lekë /400mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE-POSAY - Lipikar Lait

Qumësht hidratues i formuluar posaçërisht për trupin, këmbët dhe duart.

Përmban 20% vaj shea dhe vaj kanola (e pasur me Omega 3 dhe 6), qumështi Lipikar zhytet menjëherë në lëkurën e thatë, duke ndihmuar në ushqyerjen, rigjenerimin dhe forcimin e barrierës së lëkurës.    

Formuluar posaçërisht për lëkurën edhe më të ndjeshme.


Veçori te produktit

Lëkura e thatë dhe e dehidratuar karakterizohet nga një barrierë e brishtë e lëkurës dhe është e prirur ndaj demtimeve së lëkurës dhe humbjes së rehatisë.

Lipikar Lait përmban:  

Niacinamide për të ndihmuar në rindërtimin e barrierës së lëkurës dhe kështu qetëson ndjenjën e lëkurës së irrituar;

Shea Butter për të ri-lipiduar intensivisht dhe për të rivendosur butësinë dhe komoditetin në lëkurë.


Përdorimi

Aplikojeni kremin ​​aty ku është e nevojshme, në mëngjes dhe në mbrëmje.


Përbërësit

Aqua / Water, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, Glycerin, Paraffinum Liquidum / Mineral Oil, Octyldodecanol, PEG-30 Stearate, Glyceryl Stearate, Niacinamide, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Cetyl Acetate, Steareth-10, Capryloyl Glycine, Tetrasodium EDTA, Acetylated Lanolin Alcohol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol,Parfum / Fragrance.


Albina

14-12-2020

I preferuari i familjes sone? Ne trup, fytyre apo duar ku se kemi vene. E le lekuren shume te hidratuar dhe hidratimi zgjat, lekura ndihet si beb!

Produkte te lidhura