Kategorite See All >

Lipikar Syndet AP+

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,200.00Lekë /400mL
Cmimi ulur:
2,880.00Lekë /400mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE-POSAY - Lipikar Syndet AP+

Fomulim për bebe, fëmijë dhe të rritur, për përdorim në:

-Në ekzema dhe dermatit atopik.

-Në rrjebullën e skalpit të bebeve.

-Në lëkura të irrituara, pasi qetëson dhe zbut lëkurën.

I pasur me niacinamid, gjalpë shea dhe me përbërësin aktiv të patentuar Aqua Posae Filiformis.

Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese. Pa parfum, me tolerancë të lartë. Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Përdorimi

Vendoset një sasi e vogël në pëllëmbën e dorës dhe aplikohet në lëkurën e njomur paraprakisht. Masazhohet lëkura dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm. Të evitohet kontakti me zonën e syve.

Përbërësit

AQUA/WATER, GLYCERIN, SODIUM LAURETH SULFATE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, COCO-BETAINE, POLYSORBATE 20, CITRIC ACID, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, NIACINAMIDE, ACRYLATES COPOLYMER, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER/SHEA BUTTER, COCAMIDE MEA, DISODIUM EDTA, GLYCOL DISTEARATE, MANNOSE, POLYQUATERNIUM-11, SODIUM BENZOATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, VITREOSCILLA FERMENT.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura