Kategorite See All >

Lipofusion Concentrate In Ampoules

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,900.00Lekë /10 Ampula

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Lipofusion Concentrate In Ampoules

Lipofusion Concentrate In Ampoules është një trajtim inovativ, duke kombinuar sinergjikisht parimet e fito-aromaterapisë dhe parimeve aktive kozmetologjike të gjeneratës së fundit me kontrastin dhe parandalimin e papërsosmërive te celulitit.

Lipofusion Concentrate In Ampoules zbut papërsosmëritë e celulitit që kombinohet me produkte të tjerë të linjës Lipofusion.

Favorizon një qarkullim më të mirë të aktivëve, duke rritur efektin e tij. Ai nuk përmban asnjë përbërës që nuk rekomandohet në shtatzani.

Trajtimi 'Shock':

Përdorni produktin për të paktën 2 muaj para Lipofusion Fluid ose Lipofusion Intensive Night.

Trajtim normal:

Përdorni produktin për të paktën 2 muaj përpara Liporeducer Remodelling Cream ose krem ​​të zakonshëm të trupit.

Përdorimi

Hapeni ampulën me ampulën e dhënë dhe derdhni përmbajtjen në shishen e llakut të përfshirë në kuti. Spërkatni produktin nëpër zona për t'u trajtuar, duke masazhuar deri në përthithjen e plotë.


Përbërësit

Aqua (Uji) • Propilen glikoli • Citrat Tripropilen Glykol • PEG-75 • Polysorbate 20 • PPG-26-Buteth-26 • Menthol • Polysorbate 60 • Curcuma zedoaria Root Oil • Zingiber officinale (Xhenxhefil) Root Oil • Ekstrakt i farës Eugenia caryophyllus (Karafil) / Vaj lulesh • Aesculus hippocastanum (Gështenjë kali) • Tripeptid-3 • Decapeptide-2 • Acetate Tocopheryl • TEA-Hydroiodide • Toferoferol • Butilen Glycol • PEG-40 Oil Castrogen Hydroated • Choleth- 24 • 24 • 1,5 Pentanediol • Laneth-16 • Ceteth-16 • Oleth-16 • Steareth-16 • Arginine • Benzyl Salicylate • Fenoxyethanol • Coumarin • Chlorphenesin • Eugenol • Geraniol • Citronellol • Citral • Disodium EDTA • Limonene • Linalool • Parfum (aromë).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura