Kategorite See All >

Liporeducer Remodelling Cream

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,200.00Lekë /200mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Liporeducer Remodelling Cream

Celuliti është një papërsosmëri e shkaktuar nga akumulimi i tepërt i yndyrës që prek zakonisht barkun, vithet, kofshët, krahët. Në raste të tilla, një trajtim specifik dermokozmetik mund të eliminoj problemin.

Liporeducer Remodelling Cream është trajtimi i parë dermatologjik Rilastil që për shkak të përqendrimit të tij të lartë të parimeve aktive me efekt të hollimit dhe rimodelimit, bie ndesh me papërsosmëritë e adipozitetit të lokalizuar.

Rezultati

Një lëkurë e zgjeruar në mënyrë të dukshme për një siluetë të admirueshme.


Përbërësit

Aqua (Uji) • Ciklopentasiloxane • Dimetikon • Stearate Glyceryl • Caprylyl Meticon • Didecene e Hidrogjenuar • Polideceni i Hidrogjenuar • Butileni Glykol • PEG-100 Stearate • Cyclohexasiloxane • TEA-Hydricideide Kapacidet • Tapa-Hydricideide; C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Dimethikonol • Arginine • C12-15 Alkyl Benzoate • Cetyl Palmitate • Vanillyl Butyl Ether • Oil Curcuma zedoaria Root • Acid Xymenynic • Xanthan Gum • Octyldodecanol • Zingiber officinale (Gingerus Oil) Vaj lulesh • Lentat mentil • Ekstrakt Aesculus hippocastanum (Gështenjë kali) • Decapeptid-2 • Tripeptid-3 • Escin • Glicerinë • Laureth-23 • Trideceth-6 Fosfate • Limonene • Eugenol • Lecithin • Triethanolamine • Tocopherol • Etilheksilglicerina • Acidi Benzoik • Acidi dehidroacetik • Geraniol • Pentaeryt hrityl Tetra- di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Farnesol • EDTA disodium • Parfum (Aromë).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura