Kategorite See All >

Long Lasting Fluid Lipstick

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,240.00Lekë /6mL

Numer::
Sasi:
(48 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Long Lasting Fluid Lipstick

Buzëkuq me strukturë të butë që rrëshqet në buzë duke i bërë ato të ndjehen mjaft të rehatshme dhe duke i shtuar bukurinë buzëqeshjes tuaj. Aplikuesi është mjaft komod duke siguruar saktësi maksimale. Zgjat deri në 12 orë. Teksturë e butë dhe mjaft komforte.

Pa vajra minerale.

Testuar dermatologjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur dhe Plumb.

Veçoritë e produktit

Sasia: 6ml

Përbërësit

Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Polybutene, Dimethicone, Diisostearyl Malate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Silica Dimethyl Silylate, Isododecane, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Trimethylsiloxysilicate, Methoxy PEG-17/Methoxy PEG-11/HDI Isocyanurate Trimer Crosspolymer, Ethyl Vanillin, Ethylhexyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Hexylene Glycol, (+/-) CI 15850 (Red 7 Lake), CI 15985 (Yellow 6 Lake), CI 77491 (Iron Oxides), CI 15850 (Red 6), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 19140 (Yellow 5 Lake), CI 45410 (Red 28 Lake), CI 42090 (Blue 1 Lake).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura