Kategorite See All >

Long Lasting Foundation SPF 15

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
31.90Lekë - 3,925.00Lekë /30mL

Ngjyre:

Sasi:
(50 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Long Lasting foundation SPF 15

Long Lasting Foundation teksturë kremoze e cila mbulon imperfeksionet e lëkurës, rrudhat e holla, shenjat e lodhjes në mënyrë mjaft natyrale. E pasur me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E. Filtrat UV SPF 15 mbrojnë lëkurën nga rrezet e dëmshme të diellit dhe foto-plakja.

Kjo fondotinë qëndron deri në 16 orë. Mbulon në mënyrë perfekte dhe shtrihet mjaft lehtë në lëkurë. Lëkura e fytyrës është e lëmuar, uniformë, e hidratuar gjatë gjithë ditës.

Testuar klinikisht dhe deramtologjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Sasia: 30ml

6 nuanca.

SPF 15.

Përdorimi

Aplikojeni produktin duke u nisur nga qëndra e fytyrës drejt kontureve.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Talc, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Titanium Dioxide (Nano), Propylene Glycol, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Acrylates/Dimethicone Copolymer, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Silica, Disteardimonium Hectorite, Hydrogen Dimethicone, Sodium Dehydroacetate, Aluminum Hydroxide, Benzoic Acid, Propylene Carbonate, Dimethicone, Potassium Sorbate, Tetrasodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Dehydroacetic Acid, Retinyl Palmitate , Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexylglycerin, Silica Dimethyl Silylate, Tocopherol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Hexylene Glycol, +/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura