Kategorite See All >

Luxury Wrinkle Filler

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,120.00Lekë /30mL
Cmimi ulur:
6,496.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMASTIR - Luxury Wrinkle Filler 30mL

Luxury Wrinkle Filler është zgjidhja për të trajtuar dhe parandaluar të gjitha tipet e rrudhave. Alta Care Laboratiores mbron cilësinë dhe efikasitetin e kësaj formule luksoze nga oksidimi, duke prodhuar një paketim inovativ pa ajër.

Minimizon linjat e imëta, mbush rrudhat më të thella. Redukton mundësinë e shfaqjes së njollave në lëkurë, akneve apo poreve të mëdha. Forca e këtij produkti është kombinimi i përbërësve mbushës (filler) dhe relaksues të muskujve në një formulë.

Niveli i acidit hialuronik, kolagjenit dhe fibronektinës është 3 herë më e lartë se mesatarja. Rezultatet duken që në aplikimet e para. Konturet e fytyrës më të definuara, lëkura më elastike për një kohë të gjatë. Për të gjithë tipet e lëkurës.

Veçoritë e produktit

Për të gjitha moshat

Sasia: 30mL

Përdorimi

Aplikoni në fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe darkë.

Përbërësit

AQUA, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, CYCLOPENTASILOXANE, NIACINAMIDE, CETEARYL ALCOHOL, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONE, HYDROGENATED DIDECENE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, 1,2-HEXANEDIOL, ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT, BETAINE, CETEARYL OLIVATE, PHELLINUS LINTEUS EXTRACT, POLYSORBATE 60, SODIUM POLYACRYLATE, SORBITAN OLIVATE, PHENOXYETHANOL, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, PIPER METHYSTICUM LEAF/ROOT/STEM EXTRACT, PUERARIA THUNBERGIANA ROOT EXTRACT, CNIDIUM OFFICINALE ROOT EXTRACT, GLYCYRRHIZA GLABRA ROOT EXTRACT, PAEONIA LACTIFLORA ROOT EXTRACT, SOLUBLE COLLAGEN, PARFUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, ADENOSINE, DISODIUM EDTA, BISABOLOL, HYDROGENATED LECITHIN, SODIUM HYALURONATE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, XANTHAN GUM, DICAPRYLYL CARBONATE, SUCROSE DISTEARATE, CERAMIDE 3, FOLIC ACID, CHOLESTEROL, RAFFINOSE, TROMETHAMINE, PALMITOYL PENTAPEPTIDE-4, PANTHENOL.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura