Kategorite See All >

Maca with Ginseng 500/200 mg

WEBBER NATURALS (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,700.00Lekë /90 Kapsula

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

WEBBER NATURALS - Maca with Ginseng 500/200 mg

Kjo është një formulë inovatore që na ndihmon me stresin dhe lodhjen. Bima maca bëhet pjesë e kapsulave si kosistencë xhelatine për më shumë efikasitet dhe absorbim maskimal.

Bima organike maca peruane kombinuar me ginsengun korean sjellin një formulë të jashtëzakonshme që rrit energjinë, qëndrueshmërinë, zvogëlon stresin, forcon imunitetin dhe rrit nivelet e lipidos.

Suplementi nuk përmban kafeinë apo stimulues, është i përshtatshëm për përdorim edhe nga vegjetarianët.

Lufton stresin, lodhjen, kontribuon në përmirësimin e niveleve hormonale gjatë periudhës së menopauzës si dhe rrit dëshirën seksuale.

Përdorimi

1 kapsul në ditë.

Përdoret në ilaçin bimor për të ndihmuar në rritjen e aftësisë / performancës fizike (në rastet e stresit fizik).

Ndihmon për të mbështetur funksionin njohës dhe zvogëlimin e lodhjes mendore (në rastet e stresit mendor).

Terapi mbështetëse për promovimin e niveleve të shëndetshme të glukozës.


Përbërësit

Përbërësit kryesorë:

Cdo kapsulë përmban: Pluhur Maca (Lepidium meyenii) (rrënjë) 500 mg Pluhur ginseng Korean (ginseng Panax) (rrënjë) 200 mg.

Përbërësit jo mjekësorë:

Trigliceridet e zinxhirit të mesëm, vaji i farave të lirit, tokoferoli natyral.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura