Kategorite See All >

Magic Powder Eyeshadow Pencil

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,520.00Lekë /1.54g
Cmimi ulur:
2,016.00Lekë /1.54g

Ngjyra:
Sasi:
(40 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Dertaje mbi produktin

KORFF - Magic Powder Eyeshadow Pencil

Magic Powder Eyeshadow Pencil është komod në përdorim. Falë teksturës kremoze përhapja e ngjyrës bëhet me lehtësi.

I jep shkëlqim pamjes suaj me vetëm një përdorim.

Formula është e pasur me acid hialuronik dhe vitaminë E.

Thekson dhe ndriçon look-un tuaj.

Veçoritë e produktit

Mund të përdoret nga individë me sy të ndjeshëm dhe nga ata që përdorin lente.

Testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur, Paladium.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura