Kategorite See All >

Manuka Face Cream

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
7,980.00Lekë /50 mL
Cmimi ulur:
6,390.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy - Manuka Face Cream

Manuka Face Cream është krem hidratues për zgjidhjen e problemeve të lëkurës. Ka veti antibakteriale dhe qetësuese si dhe bën reduktimin e njollave në lëkurë.

E pasuruar me përbërës qetësues si Manuka, Livando dhe Ekinacea, ky krem hidratues redukton prodhimin e vajit të tepërt në lëkurë.

Përmban përbërës antibakterialë dhe qetësues të lëkurës që e bën atë ideal për lëkurën e yndyrshme ose me akne.

Testuar klinikisht që redukton prodhimin e yndyrës siç vlerësohet pas 28 ditësh nga aplikimi një herë në ditë.

 

Përdorimi

Aplikojeni kremin çdo mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte.

 

Përbërësit

*Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Aqua (Water), *Cocos Nucifera Oil, *Sesamum Indicum Seed Oil, *Glycerin, *Simmondsia Chinensis Seed Oil, **Alcohol, *Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Sodium Lactate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Benzyl Alcohol, *Calendula Officinalis Flower Extract, *Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Cedrus Atlantica (Cedarwood) Bark Oil, *Centella Asiatica Extract, *Hypericum Perforatum Extract, *Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, *Leptospermum Scoparium Leaf Oil, *Melaleuca Alternafolia (Tea Tree) Leaf Oil, *Pelargonium Roseum Leaf Oil, Phospholipids, *Propolis Extract, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Tocopherol, *Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Xanthan Gum, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool                          

*Ingredients from organic farming ** Made using organic ingredients

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura