Kategorite See All >

Matt Lipstick

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,990.00Lekë /1.3 gr
Cmimi ulur:
2,392.00Lekë /1.3 gr

Numer::
Sasi:
(70 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Matt Lipstick

Buzëkuq kremoz, i shkrirë me një efekt mat kadife.

Rrëshqet butë në buzë, për një ngjyrë të menjëhershme të plotë dhe intensive.

Paketa e veçantë në formë trekëndësh siguron saktësi maksimale dhe një zbatim të lehtë.

 

TEKSTURA

E bute dhe e rehatshme.

 

REZULTATI

Buzët janë të dizajnuara në mënyrë perfekte, me një pamje elegante mat.

Shënim: Për të shpërndarë produktin, ktheni bazën e stilos vetëm një herë në drejtim të akrepave të orës. Maja e buzëkuqit nuk tërhiqet.

 

Pa vajra minerale, parafinë dhe pa parfume.

Testuar nga dermatologu.

Testuar nikel, kobalt, krom, palladium, merkur dhe plumb. *

 

* Të gjitha më pak se 5 pjesë në milion.

Sasi të vogla mund të shkaktojnë sensibilizim të lëkurës.

 

1.3 gr

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura