Kategorite See All >

Medical Footwear

DrLuigi (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,500.00Lekë /Pale

Numri:
Sasi:
(10 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Ky është produkti më i popullarizuar i Dr. Luigi. Ka shtrojë të rehatshme poliuretani (një polimer shumë fleksibel I perdorur ne disa fusha) dhe është e përshtatshme për femra dhe për meshkuj. Këto këpucë të lehta, fleksibël dhe jashtëzakonisht të rehatshme janë një agjent parandalues ideal për ata që kanë predispozita gjenetike për të zhvilluar sëmundje të ndryshme në pjesën e poshtme të këmbës ose gjithe këmbës. Butësia dhe ergonomia e shputës lejon përshtatjen me formën e këmbës dhe amortizimin e peshës trupore ("amortizues"). Konstruksioni i vetëm siguron lehtësim të presionit në shtyllën kurrizore dhe kyçet e këmbës dhe përmirëson qarkullimin periferik të gjakut.
Krijuar posacerisht per persona qe kane dhe shqetesime te tjera shendetesore si: Obeziteti, Diabeti, problem me kycet dhe shpinen, varicet, qarkullimin e gjakut, osteoporoza.


Produkt i certifikuar nga Direktivi Europian I paisjeve mjekesore.

 

Të gjitha materialet që vijnë në kontakt me lëkurën janë 100% natyrale, lahen në lavatrice deri në 40°C.Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura