Kategorite See All >

Melissa Complex Tincture

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,800.00Lekë /50 mL
Cmimi ulur:
2,240.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy - Melissa Complex Tincture

Melissa Complex Tincture nga The Organic Pharmacy është tinkturë e cila me kombinimin e saj nga ekstrakti i rrushit të Shën Gjonit, Limonit dhe gjethes së ullirit, mbështet sistemin imunitar gjatë infeksioneve virale ose gripit.


Përdorimi

Hidhni 10-15 pika në gojë, në ujë ose në lëng.


Përbërësit

Hypericum Perforatum *, Melissa Officinalis, Olea Europaea, Rye Alcohol*, Aqua (Water)

*Ingredients from organic farming ** Made using organic ingredients

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura