Kategorite See All >

Mia Delicate Cleansing Scrub

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,260.00Lekë /100 mL
Cmimi ulur:
1,808.00Lekë /100 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Mia Delicate Cleansing Scrub

Mia Delicate Cleansing Scrub nga Korff i cili përmban ekstrakt fiku, boronice dhe kivi, pastron butësisht lëkurën duke i dhënë asaj një ndjenjë freskie.

Pas përdorimit të këtij produkti fytyra juaj do të jetë më e butë dhe më e pastër.

Përmban 98.30% të përbërësve me origjinë natyrore.

I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe merkur.

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë të lagur duke e masazhuar butësisht. Shpëlajeni me ujë.


Përbërësit

 Aqua (Water); Caprylic / Capric Triglyceride; Cetearyl Alcohol; Glycerin; Coco-Glucoside; Cellulose Acetate; Cetearyl Glucoside; Hydroxyethylcellulose; Vaccinium myrtillus Fruit Extract; Citrullus lanatus (Watermelon) Fruit Extract; Actinidia chinensis (Kiwi) Fruit Extract; Ficus carica (Fig) Fruit Extract; Propylene Glycol; Xanthan Gum; Lactic Acid; Phenoxyethanol; Ethylhexylglycerin; Potassium Sorbate; Sodium Benzoate; Sorbic Acid; Disodium EDTA; Limonene; Linalool; Citronellol; Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura