Kategorite See All >

Mia Water Bomb Hydrating Face Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,500.00Lekë /50 mL
Cmimi ulur:
2,800.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)


Detaje mbi produktin

Korff – Mia Water Bomb Hydrating Face Cream

Mia Water Bomb Hydrating Face Cream nga Korff  është krem hidratues intensiv që ju jep një ndjesi të menjëhershme të freskisë.

-Hidraton lëkurën.

-I jep lëkurës elasticitet.

-Zbut lëkurën.

-I jep lëkurës shkëlqim natyral.

-Me ekstrakt fiku dhe vaj të farave të rrushit.

-I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës.

-Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

 

Përdorimi

Aplikojeni kremin në fytyrë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje duke e masazhuar butësisht lëkurën tuaj.


 

Përbërësit

Aqua (Water); Dimethicone; Methylpropanediol; Glycerin; Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate; Glycereth-26; Butyrospermum parkii (Shea) Butter; Vitis vinifera (Grape) Seed Oil; Centella asiatica Extract; Ficus carica (Fig) Fruit Extract; Propylene Glycol; Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer; Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer; Cetearyl Olivate; Sorbitan Olivate; Chondrus crispus (Carrageenan) Powder; Sodium Hydroxide; Phenoxyethanol; Limonene; Linalool; Citronellol; Ethylhexylglycerin; Disodium EDTA; Parfum (Fragrance).


 


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura