Kategorite See All >

Micro Eye Contour Cream + Localized Corrective Fluid Anti-Eye Dark Circles

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,250.00Lekë /Set

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Rilastil – Micro Eye Contour Cream + Localized Corrective Fluid Anti-Eye Dark Circles


Seti përmban:

Micro Eye Contour Cream

 Micro Eye Contour Cream është një krem që trajton zonën delikate të syve. Ideal për rrudhat e para dhe ndihmon në parandalimin e plakjes së lëkurës dhe formimin e rrudhave.

Zbut lëkurën dhe redukton pamjen e rrudhave.

Redukton gjithashtu dhe qeskat poshtë syve dhe rrathët e zinj.

Jo komedogjenik.

Pa paraben.

Pa parfum.

Pa ngjyrues.

Hipoalergjik.

Testuar mikrobiologjikisht, dermatologjikisht, oftalmogjikisht.


Veçoritë e produktit

Bazë e mirë dhe për make-up.

Nuk bllokon poret.

Pa paraben.

Pa parfum.

Pa ngjyrues.

Hipoalergjik

Sasia: 15 mL


Përdorimi

Aplikojeni kremin në mëngjes dhe darkë. Evitoni zonën e qepallave.


Camouflage Localized Corrective Fluid Anti-Eye Dark Circles

Korrektor i cili mbulon rrathët e syve dhe zonat e errëta. Përbërë me kompleksin Pro- Elastil.

Studiuar për të minimizuar rrathët e errët dhe qeskat poshtë syve.

Pa parfum dhe derivate të grurit.

Hipoalergjik.

Testuar klinikisht.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Për lëkurë të ndjeshme.

Sasia: 5mL


Përdorimi

Aplikojeni lokalisht dhe përhapeni me aplikatorin me precizion të lartë.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura